cp5om786jahgrt7zvxu.jpg

حتماً بعد از خرید این گوشی استثنایی با این مشکل روبرو شده اید که نوشته های فارسی را نمی توانید ببینید و علاوه بر آن نمی توانید فارسی تایپ کنید.

برای رفع این مشکل این فایل را دانلود کنید و به کمک نرم افزار Win Rar آن را از حالت فشرده خارج نمایید و دو فایل Persian SPB Full Screen Keyboard v4.1.0_GsmAria.CAB و AlirezA Multilingual Support 3.0 Build 416.cab را به گوشی خود انتقال دهید. سپس آن ها را از داخل گوشی پیدا نموده و نصب نمایید. به خاطر داشته باشید که آنها را روی حافظه ی اصلی گوشی نصب نمایید، نه روی مموری جانبی.

اول نرم افزار کیبورد را نصب کنید و بعد فارسی ساز علیرضا را نصب نمایید و بعد از ریستارت کردن گوشی، گوشی شما توانایی نمایش و تایپ فارسی را خواهد داشت.

نرم افزار Persian SPB Full Screen Keyboard v4.1.0 نیاز به رجیستر نمودن دارد که فایل کرک آن در فایلی که دانلود می کنید وجود دارد و با فشردن دکمه ی Generate سریال لازم تولید و در اختیار شما قرار می گیرد که باید این کد را دستی در گوشی خود وارد نمایید.

اگر به هر دلیلی در بدست آوردن این سریال کد به مشکل بر خوردید از کد 286782e64s89 استفاده کنید.

نکته ی لازم ذکر دیگری که باید به آن اشاره کنم این است که تمام گوشی هایی که مجهز به سیستم عامل ویندوز موبایل هستند می توانند برای فارسی کردن از این نرم افزار ها بهره ببرند.

تذکر این نکته هم ضروری است که دوستانی که از نرم افزار کیبورد Resco استفاده می کنند، نمی توانند حرف "چ" را تایپ کنند. ولی این کیبورد تمام حروف فارسی را دارا می باشد و شما هیچ مشکلی نخواهید داشت.

نوشته شده توسط ب . ک  | لینک ثابت |